Výsledky zeměpisné olympiády 2015-16

10.02.2016 10:47

Kategorie 6. ročník

pořadí

jméno

třída

počet bodů
1. Stafányi 6.A 19. bodů

2.

Veselý

6.B

18 bodů

3.

Křížová

6.B

16 bodů

4.

Farářová

6.A

16 bodů

5.

Salaj

6.A

15 bodů

6.

Matuš

6.B

14 bodů

7.

Vyoral

6.B

12 bodů

 

Kategorie 7. ročník

Pořadí jméno třída počet bodů
1. Chromková Beáta 7.B 13
2. Hnilicová Ester 7.C 11
3. Michlová Natálie 7.B 11
4. Motýl Vojtěch 7.A 11
5. Šimperská Lucie 7.C 10
6. Nováčková Anna 7.B 10
7. Koudelík Lukáš 7.B 10
8. Tereza Fojtíková 7.B 10
9. Smutná Eliška 7.B 10
10. Strouhal Ondřej 7.B 9
11. Šošolíková Sára 7.B 9
12. Grufík Lukáš 7.C 8
13. Janíková Barbora 7.C 8
14. Matuliková Martina 7.C 8
15. Špalek Matěj 7.C 8
16. Dlouhý 7.B 8
17. Čagánková Leona 7.B 8
18. Hlaváč Patrik 7.B 8
19. Kudělková Iveta 7.B 8
20. Škrábal Matěj 7.C 7
21. Hrušková Nikola 7.C 7
22. Křenková Dominika 7.C 7
23. Langerová Lucie 7.B 7
24. Rybnikářová Kristýna 7.B 7
25. Rafaj Matyáš 7.A 7
26. Kotolan Jíří 7.C 6
27. Rozehnalová Gabriela 7.C 6
28. Petřeková Anabela 7.C 6
29. Juříková Kristýná 7.C 6
30. Masař Tomáš 7.C 5
31. Kukučková Hana 7.C 5
32. Juráková Adriana 7.C 5
33. Cileček Štěpán 7.C 5
34. Dominik Lekeš 7.C 5
35. Šmíd Adam 7.B 5
36. Kašíková Gabriela 7.B 5
37. Chmelařová Jiřina 7.B 5
38. Puková Kateřina 7.B 5
39. Žižlavský Martin 7.C 4
40. Vajďáková Julie 7.C 3
 

Kategorie 8.-9. ročník

Pořadí jméno třída počet bodů
1. Malaník Radek 9.C 16
2. Rozehnalová Patricie 9.C 15
3. Polách Šimon 9.B 14
4. Sedlecká Anna 9.A 14
5. Jan Novák 9.B 13
6. Sedmerová Kateřina 9.A 13
7. Vlček Filip 9.B 12
8. Kristýna Le 9.B 12
9. Hnilicová Kristýna 9.B 12
10. Galová Zora 8.B 12
11. Filip Hnilica 8.B 11
12. Polášková Johana 9.B 10
13. Rafajová Eliška 9.B 10
14. Augustová Sasha 9.B 10
15. Gerža Marek 9.C 10
16. Pompová Lucie 9.C 10
17. David Mořingl 9.C 10
18. Pátíková Adéla 9.C 10
19. Matůšová Barbora 9.C 10
20. Jakub Lauterkranc 9.B 9
21. Mikulčíková Žaneta 9.B 9
22. Zuzaníková Anna 9.B 9
23. Daniel Trnovec 8.B 9
24. Tutsch Václav 9.C 9
25. Netušil Adam 9.C 9
26. Procházková Marcela 9.B 8
27. Tereza Dolníková 9.B 8
28. Holý 9.C 8
29. Bartík Jaroslav 9.C 8
30. Michal Zemek 9.C 8
31. Mikošková Sabina 9.B 7
32. Smutná Natálie 9.B 7
33. Tomáš Matuš 9.C 6
34. Velísková Markéta 9.C 6
35. Mlčáková Lucie 9.C 6
36. Rajnochová Adéla 9.B 4
37. Hana Vycudilíková 9.B 4
38. Bardoděj Lukáš 9.C 4
39. Prokop Martin 9.C 3