Zeměpisná olympiáda

Výsledky 2017/18

Kategorie 6. ročník

Zúčastnilo se 21 žáků, v tabulce jsou výsledky nejlepších 11

     
1-2 Anna Burdová 35 bodů
1-2 Lukáš Dvořák 35
3 Adam Ondryáš 33
4 Sabina Vrágová 32
5-6 Tomáš Frohlich 28
5-6 David Dolník 28
7 Jonáš Daněk 27,5
8-9 Tomáš Pavlík 27
8-9 Marie Spáčilová 27
10-11 Karolína Pličková 26
10-11 Michaela Pokorná 26

Kategorie

7. ročník

Zůčastnilo se 43 žáků, v tabulce jsou výsledky nejlepších 10

     
1 Denisa Polínková (7.A) 21 bodů
2 Matěj Zámečník (7.C) 19 bodů
3 Martin Novák 7.A) 19
4 Barbora Prchlíková (7. A) 19
5 Ema Urbancová (7.C) 18,5
6 Ondřej Nečas (7.C) 17
7 Adéla Janů (7.A) 15,5
8 Václav Pátik (7.A) 15
9 Filip Šemoda (7.C) 15
10 Vendula Vaněčková (7.B) 14

Kategorie 8.-9. ročník

Zúčastnilo se 51 žáků, v tabulce jsou výsledky nejlepších 15

  Příjmení, jméno Třída: Výsledek
1 Salaj Ondřej 8.A 17 / 17
2 Julie Vajďáková 9.C 13 / 17
3-7 Navrátilová Andrea 8.B 12 / 17
3-7 Juřicová Monika 9.B 12 / 17
3-7 Michlová Natálie 9.B 12 / 17
3-7 Kotolan Jiří 9.C 12 / 17
3-7 Škrábal Matěj 9.C 12 / 17
8 Farárová Adéla 8.A 11 / 17
9-15 Křížová Eliška 8.B 10 / 17
9-15 Rajnochová Veronika 8.A 10 / 17
9-15 Rašková Michaela 8.A 10 / 17
9-15 Šmíd Adam 9.B 10 / 17
9-15 Žižlavský Martin 9.C 10 / 17
9-15 Rysnerová Adriana 9.C 10 / 17
9-15 Šimperská Lucie 9.C 10 / 17

 

Výsledky pro školní rok 2016-17

Vítězové jednotlivých kategorií postupují do okresního kola.

Kategorie 6. ročník

1. Barbora Prchlíková (26,5 bodu)

2. Ella Toboláková (22 bodů)

3. Václav Pátík (20 bodů)

4. Ondřej Zuzaník (19,5 bodů)

5. Jiří Gerža (19 bodů)

6. Dominik Poslušný (16,5 bodů)

7. Barbora Vičánková (15,5 bodů)

8. Julie Prajková (15 bodů)

9. Denisa Polínková (14,5 bodů)

 

Kategorie 7. ročník

1. Michaela Rašková (32 bodů)

2. Adéla Farářová (28,5)

3. Michaela Holubová (28 bodů)

4. Ondřej Salaj (27,5 bodů)

5. Jakub Vacek (27 bodů)

6. Eliška Křížová (26,5 bodů).

7. Lukáš Doležal (26 bodů)

8. Jan Veselý (25 bodů)

9. Aneta Hrnčiarová (22 bodů)

Kategorie 8.-9. ročník

Výsledky nejlepších 15, celkem se zúčastnilo 37 žáků 8. a 9. ročníku.

Pořadí jméno třída počet bodů
1. Natálie Michlová 8.B 28
2.-3. Adriana Rysnerová 8.C 24
2.-3. Karolína Kantorová 9.A 24
4. Eliška Smutná 8.B 23
5.-6. Daniel Trnovec 9.B 19
5.-6. Matěj Špalek 8.C 19
7. Monika Juřicová 8.B 18,8
8.-9. Ester Hnilicová 8.C 18
8.-9. Ondřej Strouhal 8.B 18
10. Eva Surá 8.A 17,5
11. Denisa Šimonová 9.B 16,5
12.. Patrik Hlaváč 8.B 16
13.-14. Hana Kukučková 8.C 13
13.-14. Zorka Galová 9.B 13
15. Barbora Janíková 8.C 12
16. Jiří Kotolan 8.C 11