Výsledky školního kola 2012/13

Výsledky školního kola - březen 2013

 

Zeměpisná olympiáda – kategorie A pro 6. ročník

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Polách Šimon

6.B

33

2. - 4.

Mikošková Sabina

6.B

30

2. - 4.

Mořingl David

6.C

30

2. - 4.

Smutná Natálie

6.B

30

5. - 6.

Augustová Sasha

6.B

29

5. - 6.

Gerža Marek

6.C

29

7. - 9.

Vlček Filip

6.B

28

7. - 9.

Hnilicová Kristýna

6.B

28

7. - 9.

Novák Jan

6.B

28

10. - 11.

Le Diep Trang

6.B

27

10. - 11.

Sedmerová Kateřina

6.A

27

12. - 14.

Kotolánová Petra

6.A

26

12. - 14.

Kubíčková Adéla

6.B

26

12. - 14.

Janotová Tereza

6.B

26

15. - 19.

Macharáčková Kateřina

6.A

25

15. - 19.

Rozehnalová Patricie

6.A

25

15. - 19.

Farářová Magdaléna

6.A

25

15. - 19.

Kouřilová Nikola

6.A

25

15. - 19.

Mikulčíková Žaneta

6.B

25

20.

Matuš Tomáš

6.C

24

21. - 26.

Sedlecká Anna

6.A

22

21. - 26.

Potůček Šimon

6.A

22

21. - 26.

Malúšová Ester

6.A

22

21. - 26.

Rajnochová Adéla

6.B

22

21. - 26.

Malaník Radek

6.C

22

21. - 26.

Procházková Marcela

6.B

22

27. - 29.

Potůček Štěpán

6.A

21

27. - 29.

Patíková Adéla

6.C

21

27. - 29.

Tutsch Václav

6.C

21

30.

Jelínek David

6.A

20

31.

Havlíček Jáchym

6.A

19

32. - 35.

Petříková Sára

6.A

18

32. - 35.

Polášková Johana

6.B

18

32. - 35.

Řehák Radek

6.C

18

32. - 35.

Netušil Adam

6.C

18

36. - 38.

Zajíčková Eva

6.A

17

36. - 38.

Fabriková Anna

6.A

17

36. - 38.

Bardoděj Lukáš

6.C

17

39.

Derka David

6.A

16

40.

Olejníková Veronika

6.A

14

41. - 42.

Jarolímová Markéta

6.A

13

41. - 42.

Zemek Michal

6.C

13

43.

Chvatíková Ema

6.A

10

 

Zeměpisná olympiáda – kategorie B pro 7. ročník

Pořadí

Jméno

Třída

Body

1.

Fojtík Jakub 

7.B

17

2.

Pompa Tomáš

7.A

14

3.

Ševčík Radek

7.A

12

4.

Výmola David

7.A

11,5

5.

Výmola Patrik

7.A

10

6.

Löbbová Nikola

7.A

8,5

7.

Bartoš Adam

7.A

8

8.

Podmolík Jonáš

7.A

7

9

Dubný Richard

7.B

6

10.

Macharáček Jan

7.B

5

11.

Březík Matěj

7.B

3,5