Zeměpisná olympiáda 2014 - výsledky

Kategorie 6. ročník

Žák Počet bodů Pořadí
Ondřej Doležal 6.A 13 1.-2.
Filip Hnilica 6.B 13 1.-2.
Barbora Pličková 6.B 12 3.-4.
Nella Bednaříková 6.A 12 3.-4.
Kristýna Žižkova,6.B 11 5.-7.
Daniel Trnovec 6.B 11 5.-7.
Kateřina Kantorová,6.b 11 5.-7.
Murkova Jitka 6.A 10 8.-12.
David Šagát 10 8.-12.
Denisa Šimonová VI.A 10 8.-12.
Tereza Krieglerová 6.A 10 8.-12.
Karolína Kantorová 6.B. 10 8.-12.
Tereza Zavadilová 6.A 8 13.-14
Kateřina Johanka Krahulíková VI.B 8 13.-14

 

Kategorie 7. ročník

Výsledky nejlepších 30. Celkem se zúčastnilo 53 žáků. 

 

Žák počet bodů
(maximum 12)
pořadí
Eliška Rafajová 7.B 10 1.
Sabina Mikošková 7.B 9 2.-4.
Žaneta Mikulčíková, 7.B 9 2.-4.
Kristýna Hnilicová 7.B 9 2.-4.
Adéla Pátíková,7.C 8 5.-9.
David Mořingl, 7.C 8 5.-9.
Johana Polášková 7.B 8 5.-9.
Natálie Smutná,7.B 8 5.-9.
Petra Kotolanová 7.A 8 5.-9.
Radek Malaník, VII.C 7 10.-18.
Adéla Kubíčková 7.B 7 10.-18.
Le Diep Trang 7.B 7 10.-18.
Anna Zuzaníková 7.B 7 10.-18.
šimon polách 7.b 7 10.-18.
Kateřina Macharáčková, 7.A 7 10.-18.
Anna Sedlecká 7A 7 10.-18.
Magdaléna Farářová 7.A 7 10.-18.
Patricie Rozehnalová 7.A 7 10.-18.
Radešek Řeháček VII.C :* 6 19.-30.
Bardoděj Lukáš 7.C 6 19.-30.
Tomáš Matuš 7.C 6 19.-30.
Marek Gerža 7.C 6 19.-30.
Filip Vlček 7.B 6 19.-30.
Sarah Zemanová 6 19.-30.
Jan Novák VII.B 6 19.-30.
David Jelínek 7.A 6 19.-30.
Natálie Svobodová, 7.A 6 19.-30.
David Derka 7.A 6 19.-30.
Sára Petříková 7.A 6 19.-30.

 

Kategorie 8.-9. ročník

Žák počet bodů pořadí
Jakub Fojtík 8.B 15 1.
Alžběta Derková 9.A 14 2.-3.
Tomáš Pompa 8.A 14 2.-3.
Alena Procházková 13 4.-7.
Vojtěch Hunák IX.B 13 4.-7.
Tereza Mlýnková 9.A 13 4.-7.
Lucie, Šikudová, VIII.A 13 4.-7.
Aleš Chudárek IX.B 12 8.-10.
Radek Ševčík 8.A 12 8.-10.
Jan Macharáček VIII.B 12 8.-10.
Jana Chromčáková 9.A 11 11.-14.
Kristýna Petřeková 11 11.-14.
Adam Bartoš, 8.A 11 11.-14.
Michaela Plachá, VIII.B 11 11.-14.
Kateřina Motýlová 9.A 10 15.-21.
Lucie Vachatová 9.A 10 15.-21.
Anna Pobudová 9.A 10 15.-21.
Patrik,Výmola,VIII.A 10 15.-21.
Matěj Březík 8.B 10 15.-21.
Natálie Divilová, 8.B 10 15.-21.
Nikola Lobová, 8.A 10 15.-21.
Michael Váňa, IX.B 9 22-27.
Veronika Sušilová,9.B 9 22-27.
Tomáš Machalínek IX.B 9 22-27.
Jan Fiala XI.A 9 22-27.
Absolon Jiří 9 22-27.
Lucie, Řeháková, 9.A 9 22-27.
Matyáš Kutal 9.B 8 28.-31.
Jakub Fridrich IX.B 8 28.-31.
Sabina Štěpánová 8.B 8 28.-31.
Jiří,Obdržálek,VIII.B 8 28.-31.
Bobalová Denisa IX.B 7 32.-36.
Adrian Tureček, IX.B 7 32.-36.
Markéta Chytilová 7 32.-36.
Daniel Čelůstka, IX.B 7 32.-36.
Tereza Kolaříková IX.A 7 32.-36.
Vanda Jugasová,9.B 6 37.-39.
Pavla Vybíhalová, 9.A 6 37.-39.
Anežka Fagošová 9.A 6 37.-39.
Michal,Nováček,IX B 5 40.-42.
Kevin Majrich 9.B 5 40.-42.
Dominika Koutná IX.A 5 40.-42.
David Rais 9.B 4 43.-45.
Nikola Mikošková 9.A 4 43.-45.
Krajčová Večeřová 9.A 4 43.-45.
Tomáš Skovajsa,9.B 3 46.